Τεχνικός υποστήριξης και διακριβώσεων

Περιγραφή θέσης για πλήρη απασχόληση:

  • Τεχνική υποστήριξη στα συστήματα αυτοματισμού και στις συσκευές μέτρησης που εμπορεύεται η εταιρεία μας
  • Πραγματοποίηση διακριβώσεων σε μετρητικές συσκευές στον χώρο του εργαστηρίου αλλά και στις εγκαταστάσεις των πελατών μας

Προφίλ υποψηφίου:

  • Ικανότητα εκμάθησης χειρισμού των συστημάτων αυτοματισμού και των συσκευών μέτρησης
  • Ικανότητα εκμάθησης των διαδικασιώνδιακρίβωσης και βαθμονόμησης των συσκευών μέτρησης
  • Επιθυμητή η εμπειρία σε τεχνική υποστήριξη αυτοματισμών και συσκευών μέτρησης
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Εμπειρία στα εργαλεία του Microsoft Office [απαραίτητα γνώση σε Excel]
  • Υπευθυνότητα, ομαδικότητα, προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Κατοχή άδειας οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδιών εντός Ελλάδος
  • Για τους άνδρες υποψήφιους είναι απαραίτητη η εκπλήρωση των στρατιωτικών υποχρεώσεων

Ακαδημαϊκά προσόντα:

Πτυχιούχος ΤΕΙ με ειδικότητα: Ηλεκτρολόγος, Ηλεκτρονικός, Αυτοματιστής ή συναφές πεδίο.

Παροχές της εταιρείας:

Πλήρες πακέτο αποδοχών

Συνεχής εκπαίδευση

Σύγχρονο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον

Αποστολή βιογραφικών :  career@deka.gr

espa banner greek